na úvod

Pár slov Ivety Churavé, majitelky obchodu


Narodila jsem se v roce 1965 na Manětínsku, v jednom z nejkrásnějších koutů západních Čech. Běh našich dnů řídila příroda, vše se řešilo srdcem a zdravým selským rozumem.

Dospívání mě logicky dovedlo na střední školu se zaměřením na ekonomiku zemědělství. Po svatbě jsem přijala místo v místním kravíně, abych mohla být nablízku své rodině. Bylo to krásné a smysluplné období mého života.
 
V devadesátých letech jsem nastoupila na místo prodejní referentky v BESTu, nově postaveném závodě na betonové dlažby. Poprvé jsem pracovala na počítači, poprvé jednala se zákazníky. Prošla jsem řadou pozic a dvanáct let jsem pracovala ve funkci generální ředitelky. V roce 2004 jsem byla oceněna titulem Lady Pro. Přes všechny úspěchy mě pracovní vyčerpání přivedlo k rozhodnutí začít novou etapu svého života.
 
V roce 2014 jsem se stala franšízantem sítě Náš grunt a otevřela v Plzni-Roudné prodejnu Náš grunt u Lidušky. Liduška v názvu není pouhým obchodním jménem. "Patronka" Liduška je především vzpomínkou na moji maminku.
 
Prodávám zdravé potraviny přímo z farem, zaměstnávám lidi s pozitivní energií. Věřím svému srdci a zdravému selskému rozumu.
 

Iveta Churavá

Objednávka přímo z farem

Kdy co nakoupíte


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024