na úvod

Úsměvy za pultem :-)


Již při otevírání našeho farmářského obchodu jsme si předsevzali, že vám budeme ke kvalitním potravinám nabízet vždy něco "navíc". Proto jsme nadšeni, že náš obchod denně rozzáří sehraná parta "farmářek". Své práci opravdu rozumějí a z celého srdce ji milují! Jejich jména určitě znáte z jmenovek, ale možná by vás zajímalo, co všechno se za jejich kouzelným úsměvem skrývá :-)

KATKA, vedoucí obchodu a westernová hvězda :-)
Katka je veledůležitou spojkou s dodavateli a naším farmářským guru s dlouholetými zkušenostmi. V soukromém životě beznadějně podlehla kouzlu koní a vzrušení rodea. Ranč a stáje jsou jejím druhým domovem. Nebo prvním? :-) Velmi ráda vaří a neodmítne sklenku dobrého Rulandského šedého.


JITKA, klidná síla a aranžérské eso :-)
Jitku její životní zkušenosti a nadhled ustanovily zklidňujícím prvkem mezi námi všemi. Jsme jí vděčni za trpělivost a neustále jí skládáme poklony za neuvěřitelnou šikovnost. Výzdoba obchodu a vázání dárkových balíčků jsou zcela její parketa. Za od ní nakrájenou šunku by se měl udělovat Řád šunky zlaté :-) Nejraději relaxuje s dobrou knížkou a také s městem za zády - na kole a na chalupě.
Těšíme se na vás, úsměvy u nás nikdy nedojdou :-)


 


Objednávka přímo z farem

Kdy co nakoupíte


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024