na úvod
     Zobrazit rok:


novinka  29|2|2016
POMÁHÁME SRDCEM

obrazek742
POMÁHÁME SRDCEM!

Dovolte nám pozvat vás do našeho farmářského obchodu na speciální dobročinný týden plný setkání se zajímavými lidmi. Jeho cílem je pomoci hendikepovaným dětem z Centra Hájek, a to konkrétně sbírkou na "kouzelnou" židli. Židli umožňující dětem s nefunkčními svaly, které doposud mohly pouze ležet, se posadit a umožnit jim tak objevovat zcela nový svět.

V Našem gruntu u Lidušky vás během celého příštího týdne budou vítat slavné tváře a všichni společně se pokusíme vybrat co nejvíce prostředků na "pohádkovou" židli. Už nyní vám můžeme slíbit, že se potkáte s úspěšnými plzeňskými sportovci, známými herci a řadou dalších osobností. 

O všech překvapeních příštího týdne vás budeme průběžně informovat, nezapomeňte nás proto pravidelně sledovat na webu či Facebooku! Už nyní se na vás spolu s Centrem Hájek těšíme. Přijďte do našeho farmářského obchodu podpořit dobrou věc, akce "kouzelná židle" začíná již v pondělí 7. března! Přispět budete moci do sbírkové kasičky v našem obchodě, nebo přímo na účet Centra Hájek - 6775441001/5500 pod variabilním symbolem 7.

P.S. Tato krásná srdce, která si také budete moci během příštího týdne u nás zakoupit a přispět tak do sbírky, pro nás napekly Dorty jako od táty. Děkujeme!Objednávka přímo z farem

Kdy co nakoupíte


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024