na úvod
     Zobrazit rok:


novinka  25|4|2016
Pomáháme srdcem

obrazek765
OBROVSKÉ DÍKY VÁM VŠEM, SPOLEČNĚ JSME DOKÁZALI ZÍSKAT KOUZELNOU ŽIDLIČKU!

V březnu jsme v našem farmářském obchodě organizovali sbírku Pomáháme srdcem pro Centrum Hájek a během samotného charitativního týdne se nám podařilo ve sbírkových kasičkách a na transparentním účtu shromáždit téměř 60 tisíc Kč. Ale ani po oficiálním ukončením sbírky nepřestaly peníze přicházet. Rádi bychom všem dárcům dodatečně poděkovali a dovolili si ještě poslat zvláštní poděkování i do společnosti Marimex za "posbírkový" 5tisícový dar.

Židlička je od minulého týdne připravena v Centru Hájek a je již nastavena přesně pro potřeby malého Radečka. U slavnostního křtu se sešly čtyři dobré víly naší sbírky - Lenka Šiková a Markéta Jungová z Centra Hájek, Iveta Churavá, majitelka našeho farmářského obchodu, a Věra Vaňourková z Giorgio fashion.

Speciální díky patří společnosti Otto Bock ČR, která nám vyšla při výrobě židličky vstříc a patřila i mezi významné sponzory naší sbírky.

Přejeme všem zaměstnancům a klientům Centra Hájek hodně štěstí, trpělivosti a odhodlání. Vám všem, kteří jste naši sbírku podpořili, děkujeme za obrovskou vlnu solidarity. Bylo to neuvěřitelně nádherné a dokázali jsme doslova pohnout světem, byť zdánlivě jen maličkým. DÍKY!Objednávka přímo z farem

Kdy co nakoupíte


Copyright Náš GRUNT s.r.o. 2009 – 2024